Yayınevleri

Yazar & Çizerler

PrestaShop

Haber bülteni

Çoklu Paket Gönderimi
ÇINAR ENDÜSTRİYEL MUTFAK VE ISI ÜRÜNLERİ  'nden aynı anda birden fazla ürün satın alırsanız siparişiniz tek pakette size ulaşır ve tek bir kargo ücreti ödersiniz. Aynı gün içinde de olsa farklı zamanlarda yapılan alışverişlerde siparişiniz ayrı ayrı paketlerde size teslim edilir ve kargo bedeli de her sipariş için ayrı ayrı talep edilir.

Sipariş Takibi

Siparişinizin durumunu dilediğiniz zaman 0236 237 82 82 numaralı telefondan bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

Teslim Alma

Siparişiniz Anlaşmalı Kargo ile vermiş olduğunuz teslimat adresine getirildiğinde, adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade edilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Ürününüzde hasar olması ya da eksik ürün olması durumunda kesinlikle ürünü teslim almayınız ve kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyerek ürünü bize geri gönderiniz.

GÖNDERİM ALANI

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsamaktadır.

TESLİMAT SÜRESİ

Teslimat Süresi

Siparişleriniz muhasebe departmanımız tarafından onaylandıktan sonra takip eden yedi iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatile denk gelen siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır. Kargonun size ulaşma süresi ise; uzaklık, hava ve yol şartlarına bağlı olarak değişebilmekte olup, siparişiniz kargoya verildikten sonra 3 iş günü içinde size ulaşacaktır.

Paketleme

Çınar Endüstriyel Mutfak Ve Isı Ürünleri her ürünü niteliğine uygun olarak paketler. Aldığınız ürünler özel kutularında, azami hassasiyet gösterilerek paketlenerek size teslim edilir.